HİZMETLERİMİZ
Atilim Matbaa

Küpeşte

Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkulukları

Kartal Cam Yapı olarak Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkuluğu imalatı ve uygulaması yapmaktayız. Alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkulukları yapıldığı alana oldukça fazla görsellik katmaktadırlar. Alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkululuğunu tercih etmenizdeki en büyük farktör estetik olarak çok güzel olması ve fiyat olarak diğer korkuluklardan ekonomik olmasıdır. Kartal Cam Yapı olarak yapmış olduğumuz alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkuluğunda kalın seri malzeme kullanmaktayız üst boru olarak 2,5 mm kalınlığında dikmeleri ise 2,0 mm kalınlığında dolu dikme kulanmaktayız. Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkuluğu fiyatı almak için Kartal Cam Yapı ile irtibata geçiniz.

Küpeşte Nedir?

Balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Küpeşte plastik, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Alüminyum kullanılarak oluşturulan korkuluğa alüminyum küpeşte denir.

Alüminyum Küpeşte Nedir?

Merdivenlere, balkonlara, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için alüminyum profiller kullanılarak yapılan dekorasyona alüminyum küpeşte denir. Alüminyum küpeşte, bazen trabzan bazen ise alüminyum korkuluk diye adlandırılır. Bunlar arasında hiçbir fark yoktur. Alüminyum küpeşte, trabzan ve alüminyum korkuluk ile eş anlamlıdır ve aynı yapıyı ifade eder.

Küpeşte Fiyat Ve Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

1. Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları
2. Kullanılacak malzemenin yoğunluğu
3. Firma kalitesi
4. İşin metrajı