HİZMETLERİMİZ

Başakşehir Cam Balkon

Kartal Başakşehir Cam Balkon Nedir ?

Kartal Başakşehir Cam Balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Kartal Başakşehir Cam Balkon rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar.
Kartal Başakşehir Cam Balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Cam Balkon sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, cam balkonda ki deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Kartal Başakşehir Cam Balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.
Kartal Başakşehir Cam Balkon sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb...)
Kartal Başakşehir Cam Balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.

Kartal Başakşehir Cam Balkon Özellikleri

Cam Balkon manzara ve görüntüde kayıp oluşturmuyor.
Cam Balkon panoramik görünüm keyfi sunuyor.
Cam Balkon binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor.
Cam Balkonunuzdan yıl boyunca dört mevsim faydalanılmasını sağlıyor.
Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabiliyor .
Cam Balkon mimari etkileyicilik yaratıyor.
Cam Balkon temizliği, bakımı kolay ve pratik.
Cam Balkon darbelere dayanlıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı da koruyor.
Cam Balkon olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermiyor.
Cam Balkon yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor.
Cam Balkon çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor.
Cam Balkon evinizde yeni kullanım alanları yaratıyor.


IMG_1654 IMG_1666 IMG_1685 IMG_1686 IMG_1102 IMG_1116 IMG_1146 IMG_1149 IMG_1160 IMG_1226 IMG_1275 IMG_1463 IMG_1493 IMG_1498 IMG_1602 IMG_1604 IMG_1607

Güvenli Kartal Başakşehir Cam Balkon

Kartal Başakşehir Cam Balkon sistemlerinde müşterilerin akıllarında soru işaretleri vardır. Bunların en başında güvenlik sebepleri gelmektedir. Şimdi size bu konuda detaylı bilgiler vererek bu soru işaretlerini kaldıracağız.

Kartal Başakşehir Cam Balkon modelllerinin kötü hava şartlarında dayanıklı mıdır? İlk sorularımızdan biri budur. Yağmur, kar gibi durumlarda su geçirirmi, böyle bir ihtimal varmı diye düşünebilirsiniz. Kartal Başakşehir Cam Balkon, kesinlikle su sızdırmaz diyemeyiz. Bu daha çok firmanın özel becerisi ve uygulamalarıyla alakalıdır. İşte biz firma olarak size bu konuda iddalı bir sistem sunuyoruz. Su tahliyesi kanalları ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile bu oranı çok çok aşağılara çekebilmekteyiz.
İkinci soru ise darbelere karşı ne kadar dayanıklı olduğudur. Sonuçta kartal cam olduğu için ilk etapta kırılacağını düşünebilirsiniz. Fakat öyle değildir. Tamperli dediğimiz cam uygulamaları direk gelen darbelere karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir. Kartal Başakşehir Cam Balkon Sert rüzgarlarda, direk gelen sert darbelerde kırılmazlar.

Cam balkon zamana karşı deforme olur mu, eğer olursa bu güvenlik açıkları yaratır mı? İşte bu sorununda cevabı firmaya göre değişmektedir. Biz cam balkon fiyatları firması olarak, yüksek kalite ürünler ve detaylarda kullanılan malzemeler ile kesinlikle deforme olmayan ürünler sunuyoruz. Çelik, paslanmaz metaller kullanabilmekteyiz. Buda zamana göre deforme olma şansını ortadan kaldırarak, güvenlik sorununuzu çözecektir.

Kartal Başakşehir Cam Balkon Teknik Bilgiler

Kartal Başakşehir Cam Balkon Kapatma Sistemlerinin yapısı alüminyum alt ve üst kasa , hareketli katlanabilir kanatlar, yönlendirici aparatlar, temperli veya lamine cam , yalıtım malzemeleri şeffaf ve kıl fitillerden oluşmakta ve uygulama yapılan yerlerin istenildiği takdirde maximum açılabilirlik özelliği sayesinde mekanlardan hiç kapatılmamış gibi faydalanılmasını sağlayan kullanışlı bir sistemdir.

Kartal Başakşehir Cam Balkon, Katlanır Kapı ve Boycam Sistemleri müşterilerimizin mekanlarından tam kapasiteyle faydalanabilmeleri için tasarlanmış olup ihtiyaç , kullanım kolaylığı ve binanın yapısına göre uygulama özgürlüğü sunmaktadır. Bu sayede balkonlarınız yeniden şekillenip siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Kartal Başakşehir Cam Balkon Kapatma, boycam Sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevreyle buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin, cafe, veranda ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara panoramik bir görünüm sağlayan modern kullanımı ve temizliği son derece pratik bir sistemdir.

Cam Balkon Sistem kapalı konumda iken balkonunuzda hiçbir değişiklik yapılmamış gibi kullanım ve görünüm özgürlüğü sunar. Rüzgar , ses ,toz , yağmur kar, fırtına gibi dış etkenlerden maximum koruma sağlar.

Kartal Başakşehir Cam Balkon ve boycam sistemleri mekan sahiplerine balkon yada uygulama yapılan mekanlarından 4 mevsim istediği gibi faydalanma imkanı sağlamaktadır.

Uygulamalarda alüminyum parçalarda sınırsız renk seçeneği imkanı ve camında değişik renk ve özelliklerde (Temper, Lamine, Reflekte) uygulaması mümkündür. Ayrıca Cama istenen desen , resim fon veya logo baskıları uygulanabilir, güvenlik ve değişik amaçlara yönelik Film çekilebilir. Camlar Temperlidir. Standart en 550 mm.- 750 mm. arasındadır. Camlar standart şeffaftır. Ayrıca opsiyonel olarak, şişecam standartlarında ve mevcutlarında olmak üzere renkli cam seçenekleri mümkündür. (füme, bronz, yeşil, refekte vb...)

Profil: Cam Balkon sistemde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Boya olarak (oto boyası kalitesinde) elektrostatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir.

Aksesuarlar: Cam aralarında özel şeffaf fitiller kullanılmaktadır. Kilitler kulp ve bnz. montaj aparatları, standarttır. Aksesuarlar doğrama rengine uygun olarak boyanabilir. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000'lik kıl fitil bulunmaktadır. Sistemde kullanılan teker makara ve diğer çalışır malzemeler prinç ve polyamidedir.

Montaj: Sipariş tarihi itibari ile 15 - 20 gün sonra uzman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj süresi yapıya ve m2'ye göre değişmektedir. Profil çevresi, anti bakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı izole edilmektedir. Balkon yapısına uygun montaj ve uygulamalar yapılır.

İzolasyon: Cam fitilleri, kıl fitiller ve silikon izolasyonu ile gürültü, toz, ses ve ısı yalıtımı sağlanır ve dışarıdan gelebilecek (yağmur, kar, rüzgar vb.) etkenlerden korur.

Garanti: Cam Balkon Sistem ve sistem içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar 2 (iki) yıl garantilidir. Garanti, kötü ve hor kullanım sonucu doğacak aksaklıkları kapsamaz.

Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri

Kartal Başakşehir Cam Balkon modelleri teras ve büyük balkona sahip kişiler için en uygun çözümlerden biridir. Teras ve büyük balkonların görüntüsü güzel olsa da temizlik ve kötü hava şartları da dez avantaj gibi görünüyor.
Bu tarz sorunlar için cam balkonlar oldukça kullanışlı çözümler oluyor. Soğuk kış günlerinde rahatlıkla kapatacağınız cam balkonlar güneşli ve güzel günlerde eski haline dönecek, açık balkon haline gelecektir.
Balkon dekorasyonunda son yıllarda çok trend olan Kartal Başakşehir Cam Balkonlar kullanım kolaylığının yanında estetik şıklığıyla da göz doldurmaktadır.

Kartal Başakşehir Cam Balkon modelleri sıcaklığı ve soğukluğu kolay kolay geçirmediğinden kış aylarında da rahatlıkla oturacağınız mekanlar haline gelmektedir. Keyfinizden ödün vermemeniz için ideal bir çözüm cam balkondadır.

Katlanır Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri
Sürme Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri
Eşikli Sürme Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri
Eşiksz Sürme Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri
Kış Bahçesi Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri
Kayar Kartal Başakşehir Cam Balkon Modelleri

Katlanır Kartal Başakşehir Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.
Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Cam yüksekliği : 2000 mm kadar 8 mm 2000 mm ve üstü 10 mm tempered cam kullanılır.

Cam eni : Kapatılacak yere göre eşit olarak ölçülendirilmektedir.

Profil : Et kalınlığı 3 mm olup elektrostatik toz fırın boyada istenilen renkte boyanmaktadır.

Çalışan aksam : Her kanatta iki rulmanlı dört tekerlek, bulunmaktadır. Teker sistemi paslanmaya karşı pirinçtendir.

Yalıtım : Cam aralarında şeffaf fitil, profil aralarında, alt ve üst bazalar arasında 1000?lik kıl fitiller kullanılmaktadır.Profilerin kenarlarında su girmemesi için çıkıntılar(damlacıklar) vardır. Sistemin çevresi antibakteriyel silikonla izole edilip dışarıdan gelebilecek yoğun yağmur toz rüzgar vs. gibi etkenler bu sayede engellenmiş olur.
Kilit mekanizması : Alt ve üst olmak üzere açılım yerlerinden uygulanır.

Garanti : Sistem ve sistem içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar 2 (iki) yıl garantilidir.

Sürme Kartal Başakşehir Cam Balkon Sistemleri

* Yüksekliği 2.30 M Kadar olan balkonlar içindir.
* Camlar 8 mm temperli camdır.
* Sistemdeki yükü altta 2 adet rulman üstte 2 adet tekerlek sağlar.
* Profiller eleksal alüminyum, aksesuarlar polyamid ve pririnçtir.
* Sistemde hiçbir paslanma yapacak malzeme yoktur.
* Tüm alüminyum profillerin açık kısımlarına eşiklide plastik kapak eşiksizde metal kapak uygulanmıştır.
* Her camda eşiklide 2 adet , eşiksizde 2 adet yalıtım fitili mevcuttur.
* Cam profil bağlantısı mekanik bağlantı ile sağlanmıştır. Asla sarkma yapmaz.
* Darbeye dayanıklı tamperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.
* UV ışınlarına duyarlı özel cam contası ile ısı, ses ve su izolasyonu sağlar.
* Köşe dönüş aparatları sayesinde kolay imalat ve montaj imkanı sağlar.
* Sistemdeki yer alan kanatların referansları sayesinde depreme karşı dayanıklıdır.
* Kışbahçesi, Vitrin camları, Her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabilme özelliği içerir.

Kelebek Askılı Kartal Başakşehir Cam Balkon

Sistemde kullanılan kasa alüminyum et kalınlığı 5 mm' dir.
* Sistemin m2 ağırlığı 40 - 44 kg' dır.
* Maksimum kullanılacak yükseklik 4000 mm' dir.
* Kanatlarda kullanılacak genişlik 1000 mm' dir.
* Kanatlara perde uygulanabilmektedir (Perdeler kanatlarla birlikte hareket etmektedir).
* Sistem eşiksiz altta bir taşıyıcı olmadan çalışır. Üstten askılıdır.
* Sistem kapandığında kilitler sayesinde tamamıyla güvenlik sağlar.
* Camlar 10 mm temperlidir.
* Sistemde yan kasaya basan yan alüminyum kanatlar vardır. Böylelikle de sızdırmazlık katsayısı artırılmıştır.
* Kelebek serisinde kullanılacak olan yükseklik maksimum 3000 mm olup, genişlik 800 mm' dir.
* Kelebek serisi 4 rulmanlı tek tekerle orta merkezli çalışır.
* Park alanı olmadığı için demir karkas ya da tavanda işlem gerektirmez.
* Kelebek serisinin en büyük farklılığı istenildiği köşede toplanmasıdır.
* Kelebek serisinde montaj ve maliyet avantajı vardır.
* Camlar üst bazalara pimler yardımıyla monte edilir.
* Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerir.

Kartal Başakşehir Cam Balkon Fiyatları

Kartal Başakşehir Cam Balkon Sistemlerini Kullanışı, görüntüsü ile şık ve pahalı bir üründür.
Herkesin en çok merak ettiği ve ürün alırken aklını ve zamanını en çok ayırdığı şey fiyattır.
Cam balkon sistemleri m2 mekânın yeri balkonun yeri ve yüksekliği fiyatlandırırken değişkenlik göstermektedir.
Her ürünün olduğu gibi cam balkon sistemlerinin de kalitelisi ve kalitesiz ( düşük maliyetli piyasa malları ) mevcuttur buda fiyatın esnek olmasının başlıca nedenidir.
Kartal Başakşehir Cam Balkon Sistemleri m2 olarak hesaplanır ve m2 birim fiyatı 140 ile 220 TL Arasında değişir.
Asmalı boy cam ( vitrin camı ) eşiksiz cam sistemleri içinde m2 birim fiyatı 190 ile 350 TL arası değişmektedir.
Bizimde önerdiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz kale cam balkon sistemlerinin (İstanbul il sınırları için) birim fiyatı 180 TL'dir.
Kafe girişleri için Eşiksiz Asmalı boy cam sistemleri ise yine m2 birim fiyatı 320 TL'dir.